O firme
    Aktuality
    Na stiahnutie
    Kontakt
O firmeKuchyneInteriéryKontakt

O firme

Firma Intermob je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá vznikla v roku 1993 a za obdobie svojho pôsobenia sa dokázala plnohodnotne začleniť na trhu výrobcov kuchýň a interiérového nábytku. Podstatným produktom výroby sú kuchyne a nábytok pre bytové interiéry, ale aj zariadenie interiérov predajní, reštaurácií a hotelov. Nákupom moderných strojov a zavádzaním nových technológií sleduje firma Intermob jediný cieľ - absolútnu spokojnosť svojich zákazníkov.

Prekvapujúca rozmanitosť štýlov kuchýň / klasické, rustikálne, moderné/ je daná širokou škálou produkcie spoločnosti Intermob. Na výrobu kuchýň sú používané materiály od popredných nemeckých výrobcov RENOLIT, Hornschuch, Egger, Kaindl, ktorí udávajú európske trendy v designe nábytku. Každá kuchyňa je originál a každá predstavuje svojho druhu umelecké dielo.

Charakteristikou firmy je originálny nábytok a vytvorené interiéry. Prvotriedne materiály v spojení s vysokou kvalitou výroby a najmodernejšími technológiami vytvárajú firme INTERMOB takmer neobmedzené možnosti.

Firma INTERMOB, ako jedna z mála na Slovensku, disponuje technológiou vákuového lisovania dvierok a ostatných častí nábytku. Celá výroba je prevádzaná na CNC obrábacom centre a CNC olepovaní, čím je zaručená maximálna presnosť a produktivita výroby. S takýmto technologickým vybavením dokážeme dodržať maximálnu kvalitu za veľmi priaznivú cenu.

Technické oddelenie zaisťuje vypracovanie vizualizácie v trojrozmernom pohľade na počítači, ku ktorému samozrejme patrí aj odborné poradenstvo. Ku každej objednávke sa pristupuje individuálne a zainteresovane, rešpektujúc pritom osobité nároky, požiadavky i možnosti klienta.

(c) 2011 Intermob, s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Web-design & programming: www.istudio.sk